Bahçıvan Kotlar Nasıl Kombinlenir?

Spor bir görüntünün yanında getirdiği rahatlığı ve vücut kusurlarını gizlemesi ile bahçıvan kotlar, yaz-kış severek kullanabileceğimiz, renk alternatifi bol şık bir tercih olabilir.

Bahçıvan Pantolon Kombini Nasıl Yapılmalıdır?

Bahçıvan model pantolonlarla yapılabilecek ilk kombin, giyilen beyaz tişörtlerle yapılandır. Göbeği açıkta bırakan beyaz bir büstiyer de şık durur. Bahsedilen kombin oldukça özgür ruhlu, spor bir tarzdır ve altına açık renkli (hatta sadece beyaz) spor ayakkabılar tercih edilebilir. Çanta tercihinde ise çok büyük olmayan sırt çantaları uygundur. Aksesuar olarak büyük kadranlı bir saat tercih edilebilir.

kot

kot

Daha soğuk günlerde balıkçı yaka kazaklarda bu kombinler arasında alternatif sunabilir. Bu kazaklarda kullanılacak renkler ile bahçıvan pantolonunuzu değişik şekillerde tamamlayabilirsiniz. Yine soğuk günlerde ayakkabı tercih ederken kısa botları tercih edebilirsiniz. Klasik kahverengi ve siyah botları tercih etmek yerine renkli botlar kullanarak, renklerle çok farklı kombinler yapabilirsiniz.

Ekose gömleklerde bahçıvan pantolonlar için bir alternatif oluşturabilir. Özellikle oduncu gömleklerin her rengi bahçıvan pantolonlara yakışır.

kotlar

kotlar

Son zamanlarda kumaş bahçıvan pantolonlar revaçtadır. Yaz aylarında canlı renklerle cıvıl cıvıl gözüken bahçıvan pantolonlar, kış aylarında ise siyah, kahverengi, haki gibi koyu renklerle ön plana çıkabilir. Sıcak havalarda basic tişörtler ve farklı renklerle kombinlenebilir iken soğuk havalarda balıkçı kazaklar ile kombinlenebilir.

Balıkçı kazaklar yerine düz renkli gömleklerde tercih edilebilir.

Yorum Ekle