Oppo Ekran Koruyucu Filmleri

Oppo ekran koruyucu filmleri, çiziklere ve daha büyük hasarlara karşı telefonları koruyan ürünlerdir. İyi bir ekran koruyucu kullanarak telefonunuzun da kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Yeni nesil telefonlar artık çiziklere karşı dayanıklı olarak üretilse de ekran koruyucu filmler kullanılarak daha dayanıklı hale getirilebilir. Telefonun düşürülmesi durumunda ilk darbeyi genellikle ekran camına alır. Aldığı darbe düşürmenin şiddetine göre farklılık gösterse de ufak da olsa çizikler meydana gelecektir.

Telefon parçalarının günümüzde pahalı olduğunu da düşündüğümüzde Oppo ekran koruyucu filmleri kullanılması zorunlu oluyor. Plastik ekran filmleri, telefonlarınızı darbeye karşı korumayacağı için daha dayanıklı malzemelerden üretilmiş koruyucu filmler tercih etmelisiniz.

Kaliteli ürünler, telefonunuzun kendi ekranı gibi durarak kullanım konusunda da konfor sağlar. Kaliteli koruyucu filmlerin kalın olmasına gerek yoktur. Önemli olan inceyken de kaliteli olabilmesidir. Telefonda doğal duran ince filmler kullanmak daha kullanışlı olur.

Ekran Koruyucu Filmi Modelleri

Ekran koruyucu filmleri farklı özelliklerde ve farklı yapılarda üretilebiliyor. Bunlardan biri de 9H dediğimiz yeni nesil ekran filmidir. Ekran koruma filmleri arasında en sert standartlarda olan bu film, kalemle bile çizilemiyor. Nano seviyedeki kaplaması sayesinde ekran koruyucu film yağ tutmaz ve parmak izleri film üzerinde çok belli olmaz. Kaplama geçicidir ve kullanım şekline göre birkaç ay içerisinde bu nano kaplama özelliğini yitirebilir.

3D, 4D, 5D, 6D ekran koruma filmleriyse kıvrımlıdır ve ekran koruyucuları kırıldığında parçalarının etrafa dağılmadığı söyleniyor. Yeni nesil telefonların da ekran yüzeylerinin kıvrımlı olması, bu kaplamaları daha kullanışlı hale getiriyor.

Son olarak tempered ekran koruma filmleri, temperli cam dediğimiz malzemelerden üretilen ve ekran camı üzerinde bir cam daha varmış gibi görünen ürünlerdir. Çizilmelere, darbeler ve düşmelere karşı çok dayanıklı bir ekran filmidir. Kalın ve sert yapısı sayesinde, telefonu tamamen koruma altına alır. Aynı zamanda kullanımda doğal bir his sunar ve kılıfla birlikte kullanıldığında ekranda film olduğu bile belli olmaz. Kılıfsız kullanıldığındaysa cam bir tık daha kalın durabilir. Oppo ekran koruyucu filmlerine https://www.mobilcadde.com/filmler/oppo-reno-ekran-koruyucu-filmleri sitesinden bakabilirsiniz.

Yorum Ekle