Kova Burcu Neden Mutsuz

Kova  hangi mevsim burcudur? 

Kova, kış aylarında doğan insanlarda kaydedilir. Bunun için de soğuk insanlar olarak tanımlanırlar genellikle kendilerini olaylardan uzak tutarlar. Olayların içinde yer almayı pek sevmezler bunun için olay olan yerlerden bir uzaklaşma isteği görülür.

Kova insanı özellikleri nelerdir?

Kova insanı, genelde her şeyi içine atar hayatının bilinmesini pek sevmez genelde içinde olayları halleder. Bu sebeple kovayı açmak uğraş ister kova istemediği sürece onun kalbini açamazsınız. Kova ne zaman isterse o zaman size açılır ve gerçek hislerini  belli eder. Zorlanmaya gelemezler hayatlarına çok düşkünlerdir. İnsanlarla çok fazla görüşmeyi sevmezler hayta bakış açıları farklıdır bunun için insanlar tarafından yanlış anlaşılırlar. Oysa içlerinde çok temiz ve hoş duygular barındırırlar ama dışarıya yansıtmak onlar için çok zordur ailelerine bile zaman zaman duygularını açmazlar.

Kafasına koydukları iş için ellerinden gelen her şeyi yapmaya hazırlardır. Kova için hayatlarında az ve öz insan olmalıdır bu hayatlarına alacakları insanı çok özel kılar. Bu insanlar kova için çok önemli olurlar kova için her zaman destek olacakları insanlar haline gelirler. Başlarına bir iş gelse ilk kova koşar, ama yapılan hatalarda kovalar da asla unutulmaz hafızanın bir kısmında her zaman yer alır. En çok da güvendiği insanlardan hasar almak kovayı çok yara koşulsuz güvenmek ister kova, fakat insanlar buna engel olmak için elinden geleni yapar. Hayatının merkezine aldığı insanlardan darbe almak kovayı güçlendirir ama aynı zamanda insanlardan uzaklaştırır. Bunun için bir kova için çok temkinli diyebiliriz.

Kova insanı neden mutsuz?

Çünkü kovalar için hayat içlerinde işler. Kova hayatını kimseye açmaz ve bunun için de yalnızlığı tercih eder yalnızlık da bir yerden sonra kovaya ağır gelebilir güven problemi ortadan kalktığında ve koşulsuz sevgi gördüğünde kova kendini teslim eder ama bunun için içinde ki insanı bulması gereklidir. Burç olarak kovalar her zaman merak edilmişlerdir. Astroloji uzmanları her geçen gün değişen ruh halleriyle, kovaları belirli bir kalıba koymakta zorlanırlar. Kovalar ne zaman hayattan zevk almayı başarırsa işte o zaman kovalar için yeni bir kapı aralanır.

Yorum Ekle