Erkekler Hangi Romantik Davranışlardan Nefret Eder?

Romantizmin aşırısı erkekleri kadınlardan soğutuyor. Bu durum sebebiyle biten ilişkiler bile mevcut. Erkeklerin hazzetmediği aşırı romantizm dozunu azaltarak sevdiğiniz adamın sizden soğumasını engelleyebilirsiniz.

Romantizmin Dozunu İyi Ayarlayın

Erkekler sürekli olarak duygusal mesajlar okumaktan pek de hoşlanmazlar. Bu sebeple hayatınızdaki erkeğe ne zaman duygusal mesaj atacağınızı iyi belirlemeniz gerekir.

erkekler

erkekler

Erkeklere vereceğiniz hediyeyi çok doğru seçmelisiniz. Kalpli kutular, çiçekli çerçeveler, sizin resimlerinizden oluşan bazı özel hediyeler belki bazı erkeklerin hoşuna gidebilir fakat çoğu erkek bu tarz hediyeleri oldukça sıkıcı buluyor. Daha maskülen hediyeler erkeklerin ilk tercihi.

Erkek arkadaşınıza baş başayken nasıl hitap ettiğini pek de önemli değil. Fakat yanınızda 3. Bir kişi mevcut ise ve siz ona sevimli hitap kelimeleri kullanıyorsanız bu erkek arkadaşınızın pek de hoşuna gitmeyebilir. Bu sebeple başkalarının yanında hitap kelimelerinizi daha dikkatli seçmenizde fayda olacaktır.

erkekler ve kadınlar

erkekler ve kadınlar

Yan yana olmadığınız süreçlerde sürekli olarak onları özlediğinizi belirtmeniz erkeklerin boğulmalarına neden oluyor. Sürekli olarak özlediğinizi dile getirmeniz üzerlerinde bir baskı oluşturuyor ve onlar da aynı şekilde cevap vermek için kendilerini zorunlu hissediyorlar. Sürekli olarak ilgi görmek isteyen kadınlar belli bir süre sonra itici gelmeye başlıyor.

Farklı bir moda iken erkeklerin birden bire romantik olmalarını beklemek erkekler için oldukça yorucu bir istek. Erkeklerin romantizm moduna geçmeleri oldukça uzun bir süreç olduğu için ve aslında erkekler romantizme pek sıcak bakmadığı için bu durum onları fazlasıyla geriyor.

Yorum Ekle