Kerastase Homme Serisi Ürünleriyle Saçlarınızı Besleyin

Erkek saç bakım ürünleri üreten markalar arasında yer alan Kerastase, Homme serisiyle her türlü saç ihtiyacına ve problemine özel ürünlerle etkin bir sonuç alınmasına yardımcı oluyor. Kerastase Homme serisi şampuan, serum ve şekillendiricilerden oluşan, kullanıcıların kişisel kriterlere uygun ürünü bulmasına yardımcı olan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Kerastase Homme Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Homme serisinin ürünleri saç problemlerine göre ayrı sınıflandırılır. Saç varlığında azalma gözlenen saçlar için geliştirilen Densifique serisi ürünleri içerisinde yer alan Homme ürünleri, erkeklere özel çözümler sunar.

saç bakımı

saç bakımı

Sağlıklı ve yoğun saçlara sahip olmak isteyen erkekler için ideal olan Densifique Bain Densite Homme Şampuan, ihtiva ettiği biyotin sayesinde saçların güçlenmesini ve saç diplerinin canlanmasına yardım eder. Densifique Homme Serum, saç köklerinin aktifleşerek, saç sermayesinin artmasına destek olur. 3 aylık düzenli kullanımla ortalama 1000 adet yeni saç teli oluşumunu tetiklediği belirtilir. Densifique Baume Densite Homme Şekillendirici, saçın şekillendirilmesinin yanı sıra içerisindeki Arjininle saçın yoğunluk kazanmasını sağlar.

Farklı özelliklere sahip olan Kerastase Homme şampuan çeşitleri içerisindeki Homme Capital Force, kepeklenme sorunlarının, Homme Capital Force Anti Oiliness, yağlanma problemlerinin, ince ve seyrek saçlara özel olan Homme Capital Force Densifying, saç seyrelme problemlerinin çözümü için idealdir. Homme Action Vita Energising Effect ise günlük kullanıma uygundur ve saç diplerine enerji verir.

Şekillendirici jöle olan Homme Capital Force Sculpting Fixing ise orta tutuşta, kalın telli saçlarda bile üstün kontrol sağlayan bir üründür.

sağlıklı saçlar

sağlıklı saçlar

Erkek Saç Bakım Ürünü Tercihinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kadın ve erkek saç bakım ürünleri tercihinde etkin sonuçlar alabilmek için kişinin saç tipi ve ürün kalitesi gibi temel unsurlara dikkat etmek gerekir. Saç tiplerinin ve ihtiyaçlarının cinsiyete ve yaşa göre değişkenlik gösteriyor olması doğru ürün seçeneklerini de etkiler.

Yaşlanmayla gelen değişiklikler özellikle erkeklerde saç seyrekleşmesi ve incelmesi şeklinde gözlendiği için ürünler de bu niteliklere göre geliştirilir. Kerastase erkek bakım ürünleri saç bakımında hem saç ihtiyaçlarına hem de erkeklerin saç diplerinin rahatlatılması gibi özel isteklerine karşılık verir.

Yorum Ekle