Ahşap Dekorasyonları

Belki çok klişe bir cümle ama her evin bir ruhu, her evin bir tarzı olmalı. O yüzden de belki de son yılların en gözde mesleklerinin başında iç mimarlık geliyor. Zira iç mimarlar kişilerinin ev özelliklerine ve kişilerin beklentilerine göre en güzel biçimde evleri dizayn ediyorlar.

Ama siz bu işi iç mimara ya da dekoratöre bırakmadan kendiniz de yapabilirsiniz.  Örneğin kendisine has bir ev için ahşap mobilyalar kullanabilirsiniz.

ahşap

ahşap

Birkaç Basit Öneri

Gelin o zaman ahşap mobilyaların nasıl kullanılabileceğine birkaç örnek ile bakalım.

Ahşap aslında diğer ürünler ile karşılaştırıldığında en sağlıklı malzemelerin başında geliyor, evlere ve diğer mekanlara son derece şık bir hava verdiği de kesin. O zaman neler yapılabilir sorusuna biraz daha kafa patlatalım.

Örneğin evinizin içindeki tüm kapıları ahşap yaparak başlayabilirsiniz. Renk açısından korkmanıza gerek yok zira son yıllarda ahşap ürünlerde istediğiniz renkleri bulabilirsiniz.

ahşap dekoru

ahşap dekoru

Masif ahşap mobilyalar ise son yıllarda oldukça moda ve siz bu tür mobilyaları her yerde kullanabilirsiniz. Televizyon sehpası, gazetelik, yemek masası olarak kullandığınızda birini bile kullansanız evinize bambaşka bir görüntü vereceği kesin.

Peki ya bir duvarı baştanbaşa ahşap yapmaya ne dersiniz. Çok çılgın gibi görünse de bir de şömine ile tamamlandığında ortaya çıkan görüntüye siz bile inanamayacaksınız.

Son olarak PVC değil ahşap benzere. Hem çok daha sağlıklı hem çok daha güzel ve elit.

Yorum Ekle