Süet Etek Kombinleri Nelerdir?

Süet etek modelleri her sezon ünlü moda tasarımcıları tarafından özgün tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Son derece kadınsı bir duruş elde edebileceğiniz süet etek modelleri aynı zamanda stilinize bohem bir hava da katabilmenize yardımcı olur.

Kış aylarında süet etek giymek istiyorsanız kazak modellerinin büyük bir çoğunluğu ile şık kombinler ortaya çıkartabilirsiniz. Balıkçı yakalı olan ya da bisiklet yakalı olan kazaklar ile de süet eteklerinizi başarılı bir biçimde kombinleyebilirsiniz. Süet etekler aynı şekilde pek çok farklı gömlek modeli ile de giyilebilmektedir.

Klasik Süet Etek Kombinleri

Her sezonun vazgeçilmez etek modelleri arasında yer alan hardal renkli etekleri de mavi renkli gömlekleriniz ile birlikte kombinleyebilirsiniz.

İş hayatınız içerisinde süet etek kullanmak istiyorsanız blazer ceket modellerini de tercih etmeyi deneyebilirsiniz. Havaların daha soğuk olduğu dönemlerde ise deri ceket ve süet etek kombininden yararlanabilirsiniz. Breton adı verilen üstler ile de kadınsı bir duruş ve stil ortaya çıkartabilirsiniz.

Spor Süet Etek Kombinleri

Süet eteklerinizi püsküllü modellerden seçmek istiyorsanız sade parçalara kombinlerinizde yer vermeniz gerekiyor. Püsküllü süet etek modelleri kendi başına fazlasıyla dikkat çeken parçalar oldukları için bu tür bir seçim yapmanız gerekiyor.

Daha rahat, gündelik ve spor kombinler için kot ceket, spor ayakkabı ve süet etek birleşiminden faydalanabilirsiniz. Kış aylarındaki sportif stil için ise opak çorapları tercih edebilirsiniz.

Yorum Ekle